Parfum de Maison Touche de Soie - Ammarens Woondesign
  • Mijn account
    • (X)Inloggen

      Ik ben al klant bij Ammarens Woondesign

      Voer je e-mailadres en wachtwoord hier in om in te loggen op de website:

      Wachtwoord vergeten?

      Nog geen klant bij Ammarens Woondesign?

      • Eerdere bestellingen bekijken
      • Automatisch verstuurgegevens ophalen
      • Track je bestelling
      Nieuw bij Ammarens Woondesign
0592-316634
U bent hier:

Silk Touch 500 ml

Het nieuwe huisparfum Touche de Soie van Lampe Berger heeft een verrassende topnoot, met heerlijk sprankelende, frisse en groene accenten. De zoete, aangename hartnoot onthult een rijk bloemig boeket dat verfraait wordt door poederige accenten. De basisnoot van deze subtiele, omhullende compositie is gourmand en onthult een zinnelijke muskusgeur. Een parfum dat even kostbaar en zeldzaam is als een zijden stof.

Dankzij de exclusieve gepatenteerde brander zuivert en parfumeert de Lampe Berger de binnenlucht zoals geen enkel ander systeem. De diffusie met katalyse elimineert immers echt de moleculen verantwoordelijk voor ongewenste geuren. De zuivere parfumering gebeurt ook snel, homogeen en blijvend, zelfs in een groot vertrek.

ALLEEN BIJ GEBRUIK VAN EEN LAMPE BERGER, DE BRANDER EN ORIGINELE PARFUMS GARANDEERT 100% WERKING, KWALITEIT EN VEILIGHEID.

  • Samenstelling : Parfums, water, isopropylalcohol.
  • Inhoud: 500ml


Productopties

17,-

Gerelateerde artikelen