Deby Niezen

Moeder van twee dochters, onderneemster, creatieveling, duizendpoot, leergierig, levensgenieter, cyberjunk in wording

Ammarens Woondesign en VV Glimmen dames 1

01.08.11 12:45
Categorie: Blog

 

Als bedrijf zijnde wordt je vaak gevraagd om me te doen aan sponsoring, blijkbaar is er ergens altijd de gedachte dat bedrijven bulken van het geld en als filantropische instelling kunnen fungeren. Ondanks het feit dat Martin en ik altijd onze naasten willen helpen moeten ook wij het nodige werk verrichten om onze boterham te verdienen. Onze hulp zit hem vaak in onze directe omgeving en de publiciteit willen we daar niet voor vergaren. Want dat is natuurlijk het item waar het bij sponsoring om gaat: "Publiciteit"

 

Al een tijd lang volg ik de dames van Glimmen 1.

Glimmen is een echte dorpsclub met vele vrijwilligers die al hun vrije tijd investeren in hun club. Mensen met een hart van goud en die duidelijk laten zien hoe je, je naasten lief kunt hebben. Daarnaast is de club echt een spil in het dorp voor jong en oud. Het brengt ze samen en nader tot elkaar, iets wat zeker in deze tijd helaas niet veel meer voorkomt. Voor de jongeren is het een ontmoetingsplek, eentje waar je met een gerust hart je kind naar toe kunt laten gaan. Omdat er nog een gezonde sociale controle heerst, waar niets mis mee is. En uiteraard is het de sportiviteit die de jeugd van de straat houdt.

 

Mijn man is al van jongs af aan, aan deze club verbonden. Maar ik, een westerling in het noorden die niet echt de affiniteit heeft met voetbal, ben in principe een buitenstaander. En dat vind ik nou het mooie van Glimmen, dat heeft nooit zo gevoeld. Want wanneer je ook maar op de club aankomt, ben je altijd meer dan van harte welkom. Het is alsof je een warme huiskamer binnen stapt. Altijd een vriendelijk woord, en wat ik vooral belangrijk vind iedereen is vooral zichzelf.

 

Dus toen ik laatst met mijn man en dochter op de eind barbecue was kwam ik in gesprek met de trainer van dames 1. Marc is een jonge gepassioneerde trainer die volledig gaat voor zijn team. Iemand die luistert maar precies weet waar hij heen wil.

In dat gesprek kwam ook weer naar voren hoe hij strijd voor gelijke behandeling van zijn dames. Want anders dan bij bijvoorbeeld hockey, zijn dames in de voetbalwereld nog steeds niet gelijk aan de mannen.

Dat betekent niét dat de clubs niets doen aan de dames, nee integendeel. Ook voor de dames zijn er sponsoren te vinden. Maar zoals we allemaal weten zitten dames anders in elkaar dan mannen. En zijn er andere wensen om het spelplezier te vergroten.

 

En toen begonnen de radar systemen te werken in mijn hoofd. Want een sociale club die veel betekend voor de maatschappij, een jong enthousiast team die gezien en gehoord willen worden en een mooi commercieel bedrijf als Ammarens Woondesign, is een geweldige mix om samen te werken.

En samen werken is ook de kracht van het leven.

 

Ik bedacht een plan en werkte die samen uit met mijn man en Marc, en dat legde we weer voor aan de één van de bestuursleden van Glimmen. Ook het bestuur stond open voor totaal nieuwe ideeën en zo ging ik verder aan de slag.

 

De basis van dit alles is dat wij Ammarens Woondesign, de Dames 1 van Glimmen en zo dus indirect ook de club op de kaart gaan zetten. En dat gaan we niet traditioneel doen zoals men gewend is. Wij willen de gezelligheid van dames 1 en de club vv Glimmen laten zien, want een teamsport ga je niet alleen aan voor de sportieve gedachte maar juist ook voor de sociale.

Want naast het runnen van ons bedrijf vind ik het persoonlijk zeer belangrijk hoe je als mens in het leven staat. En ik kan je vertellen, dat het enthousiasme en blijdschap, die ik de laatste weken van de dames heb mogen ervaren, een warm bad is van mooie momenten. Zo simpel kan het leven zijn.

 

Dus hou dames 1 van nu af aan in de gaten, wij Ammarens Woondesign gaan er dit jaar alles aan doen, om er voor iedereen een top seizoen van te maken. Met sportiviteit en gezelligheid hoog in het vaandel. Aan de outfit van de dames zal het dit jaar niet liggen, buiten het feit dat ze allen altijd al een zeer representatieve verschijning waren, zullen ze dit jaar nog meer gezien gaan worden.

                                                   

 

Klaas, 30-10-11 21:04:
Sociaal en bewogen naar in dit geval het damesvoetbal!
Inspirerend om je verhaal te lezen. Het hart op de goede plaats!
Ben zelf betrokken supporter bij dames S.C. Stiens. Het is een goede zaak dat steeds meer dames deel uit maken van een voetbalclub. Het zorgt voor een goede mix binnen een vereniging. Ook veel succes met je bedrijf in deze moeilijke tijden.
M.vr. gr. Klaas Hoekstra.

Voeg reactie toe

* - verplicht veld

*




CAPTCHA afbeelding om SPAM tegen te gaan

Als u het woord niet kunt lezen, klik hier.
*
*